החזרות


מדיניות החזרת המוצרים:


אנא צרו איתנו קשר לפני החזרת המוצר אחרת לא נוכל לעבד אותה. אנחנו מציעים החזר כספי מלא עד 45 יום מקבלת המוצר במידה ולא שומש. 

 

לפני נשמח להסיר כמה דאגות ולעזור בהבנה על הטיפול בגלואוסקין🤗


כאן בקישור יש לנו מדריך שימוש מלא:
Glowskin.co.il/manual

באופן כללי, במידה ויש אדמומיות זה בסדר ותלויה ברגישות העור היא עוברת תוך כמה דקות-יום לכל היותר, זה חלק מהטיפול פילינג בדומה לקוסמטיקאית. אנחנו ממליצים על טיפול שבועי במשך 6 שבועות לפחות בשביל תוצאות ארוכות טווח.

קודם כל לפני השימוש ההמלצה שלנו היא לשים מגבת חמה על הפנים 2-5 דקות בשביל לפתוח את הנקוביביות בעור ולייעל את השימוש

יש 3 סוגי ראשים, הראש קריסטל נועד להסרת עור "עייף" ויבש.

הראש הקטן מעולה לאזור ממוקד כמו אף וסנטר ויעיל בהוצאת שחורים ושומניות בנקבוביות.

והראש האובאלי שמעודד את זרימת הדם וייצור קלגן (חידוש ובריאות העור)

את התוצאה של הראש הקטן בהמון מקרים אפשר לראות בצורה מידית ואת של הראשים האחרים לאורך זמן בטיפול שבועי.

כאן בקישור יש לנו מדריך שימוש מלא:
Glowskin.co.il/manual

ממליצים לא לעבור כמה פעמים על אותו אזור ולעבור על הפנים בתנועה זורמת ולא להישאר הרבה זמן מעל אותו אזור כדי למקסם את התוצאות בטיפול שבועי✨♥️

 


כך תקבלו את כספכם חזרה:

ניתן להחזיר מוצר עד 45 יום מיום קבלת המוצר, כל עוד לא נעשה בו שימוש והוא מצוי באריזתו המקורית. המוצר היגייני ומיועד לשימוש אישי בלבד, מגע המכשיר והחלקים עם העור נחשב שימוש.* מאחר והמוצר לשימוש אישי בלבד פתיחת האריזה תחשב שימוש לפי חוק הגנת הצרכן*

- ברגע שאישרנו את הבקשה שלכם להחזר המוצר, יש לשלוח את המוצר באריזתו המקורית(כולל מטען,ראשים,פילטרים, קופון הנחה, מדריך) באמצעות שירואת הדואר הניתן למעקב, לכתובת שנציג יספק לכן.

- לאחר ההחזרה, עלות המכשיר המלאה תוחזר אליכם עם דמי ביטול בסך של 100 (מאה) ש"ח או בסך של 5% (חמישה אחוזים) משווי ההזמנה הכולל, לפי הנמוך ביניהם, כמתחייב לפי חוק הגנת הצרכן.


אם המכשיר הגיע פגוע/אינו תקין, אנו מציעים אחריות לשנה שלמה כך שאין מה לדאוג!

צרו איתנו קשר ונדאג לשלוח לכם חדש.

 

לאחר שהמוצר יבדק והצוות שלנו יוודא שהוא תקין ולא שומש, נזכה אותך. הזיכוי נכנס לחשבון בדרך כלל תוך 48 שעות. בבקשה לדאוג שהמוצר מוחזר בחבילתו המקורית עם הטיקט מצורף. עלות המשלוח היא מכוסה על ידיכם, ותקבלו החזר כספי מלא לרכישה.

יש להחזיר את המוצר ארוז באריזתו המקורית עם כל החלקים בפנים. ולשלוח בדואר רשום בלבד* אל הכתובת המחסן שלנו שתינתן כשתפנו אלינו.

בשביל להמנע מהחזרות מיותרות, תרגישו חופשי להתייעץ איתנו בשאלות.

support@glowskin.co.il

  5.     שינויים וביטולים

  מבצע פעולת הרכישה באתר רשאי לבטל את העסקה בכפוף ובהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981 והתקנות שהותקנו לפיו (להלן: "חוק הגנת הצרכן").

  5.2      ביטול עסקה / מכירה ע"י לקוח לפני משלוח המוצר: במידה ולקוח מעוניין לבטל עסקה / מכירה לפני שהמשלוח נשלח אליו, יוכל לעשות זאת באמצעות הודעת ביטול במייל לכתובת: support@glowskin.co.il. עד 24 שעות מביצוע ההזמנה.

  5.3      במידה ולקוח לא סגר את הזמנתו, לרבות עקב אי הזנת שם ומספר אמצעי התשלום, בתוך 14 יום ממועד ביצוע ההזמנה, תהא רשאית החברה לבטל את ההזמנה, לפי שיקול דעתה הבלעדי.

  5.4    ביטול לאחר משלוח מוצר. ניתן להחזיר מוצר עד 45 יום מיום קבלת המוצר, כל עוד לא נעשה בו שימוש והוא מצוי באריזתו המקורית. המוצר מיועד לשימוש אישי בלבד, ולכן פתיחת האריזה תחשב לשימוש.*
  האחריות להחזרת המוצר לחברה מוטלת על הלקוח. ביטל הלקוח את העסקה, החברה תהיה רשאית לגבות מהלקוח דמי ביטול בסך של 100 (מאה) ש"ח או בסך של 5% (חמישה אחוזים) משווי ההזמנה הכולל, לפי הנמוך ביניהם, כמתחייב לפי חוק הגנת הצרכן.